Спеціальні ціни для агромагазинів

Косарки

Всего товаров: 25
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Косарки

Косарка для трави - механічний апарат, який використовується для підстригання трави на домашньому ділянці. Дане обладнання акуратно і рівномірно підстригає траву, і ділянка виглядає доглянуто. Часто по оголошеннях можна побачити послуги з скосу трави, але коштують вони, як правило, дорого.

Садовод часто задається питанням - скільки коштує косарка для трави. Щоб відповісти на це питання важливо знати, які види косарок бувають і чим вони відрізняються, від цього буде залежати ціна косарки трави.

Відрізняються такі види косарок для трави:

1. Триммери.

2. Колісні косарки для трави.

3. Райдери.

4. Мінітрактори.

5. косарки на повітряній подушці.

6. Роботизовані косарки для трави.

7. Триммери.

Вони мають і другу назву - мотокоса. Цей різновид газонокосарок відрізняється легкістю і доступністю за ціною. Триммери здатні не тільки підстригати траву на рівних поверхнях. Також вони здатні скошувати траву і на нерівномірному рельєфі. Мотокоса здатна впоратися і з бур'янами травами. Газонокосарка оснащена металевими ножами, які з легкістю справляються з товстими стеблами рослин. Тример імітує ручну косу, але має обертові ножі, що змінять спосіб здійснення скошування трави.

За рахунок своєї компактності і легкості, триммер володіє відмінною прохідністю в важкодоступних місцях, що не можуть дозволити собі великі косарки для трави. Єдиний недолік даного виду газонокосарок - скошена трава залишається на газоні, і збирати її в наслідок доведеться вручну.

Мотокоси поділяються на:

1. Акумуляторні;

2. Електричні;

3. З бензиновим двигуном.

Газонокосарка на колісному ходу

Цей різновид газонокосарок мають більш високу продуктивність. Оснащені колесами, що в процесі використання зменшує навантаження на тіло. Газонокосарка здатна функціонувати роторно, за допомогою циліндричних ножів, сегментно. Багато моделей газонокосарок на колісному ходу розташовують збірним мішком, де в процесі роботи накопичується трава. Даний апарат має електричним або бензиновим двигуном. Розрізняються по самохідного механізму або ж з наявністю рами з мотором і ротором, яку необхідно пересувати самостійно. У першому випадку, досить направляти газонокосарку. Дані машини користуються попитом, тому що з їх допомогою легко підстригати маленькі ділянки і великі території. Газонокосарка відмінно маневрує. Витрачає обмежене кількості палива.

райдери

Косарки для трави цього виду використовуються на великих ділянках. Райдери є самобпередвіжним апаратом з сидінням і кермом. Вони мають бензиновий двигун і використовуються на територіях, що вимірюються в гектарах. Корпус металевий. Для скошування в райдари вбудований ротор. Газонокосарка даного виду не придатна для залицяння за домашнім газоном, тому що її вартість перевищує попередні моделі.

Міні трактор

Зовнішнім виглядом мінітрактор нагадує райдер. Має знімний ротор або його можливість підйому, для поліпшення користування на рельєфній поверхні. Дана машина має безліч функцій, які дозволяють їй приєднати додатковий причіп для транспортування трави і необхідного садового обладнання. Є можливість приєднати до мінітракторів щітки для прибирання доріжок. Є види даної газонокосарки з циліндричними лезами. Існує варіант машини не тільки з бензиновим, але і дизельним двигуном, що робить його могутніше і менш витратним.

Газонокосарка на повітряній подушці

Має у своєму розпорядженні додатковим лезами, що виконують властивості пропелера. При роботі пропелера, газонокосарка знаходиться над травою. Через гарну маневреності, дана модель без перешкод здатна підстригти траву незалежно від складності місцевості. Колеса відсутні. Газонокосарка має бензиновий двигун, але зустрічаються моделі з електричним. При експлуатації машини відсутня можливість налаштувати рівень скоса трави. Найкраще придатна для місцевості з буграми і різкими схилами. Не має всмоктувальної функції, через що скошена трава залишається на землі.

Роботи

Косарка-робот сучасна і зручна у використанні модель. Вона без сторонньої допомоги підстригає газон. Робота даної газонокосарки заснована на принципі робота-пилососа. При запуску даного пристрою, необхідно самостійно приєднати кабель, що обмежує територію. В такому випадку газонокосарка не покине вказаний периметр. Додатковий ресурс не буде витрачений машиною, тому що вона має функцію запам'ятовування пройденого маршруту. При низькому заряді, косарка-робот самостійно прямує до місця підзарядки. Обладнаний датчиками дощу і відеокамерами.

Купити косарку можна в інтернет магазині і замовити доставку, яка здійснюється по всій території України.