Спеціальні ціни для агромагазинів

Інвентар для саду та городу

Всего товаров: 95
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Інвентар для саду та городу

Уміння використовувати правильні інструменти - одна з найважливіших частин садівництва. Якщо у вас немає інструментів, садові роботи виконати складно. Тому важливо знати, які кошти використовувати при догляді за садом.

Садовий інвентар представлений величезним асортиментом. Ви знайдете все, що вам потрібно. Але є 14 найкорисніших садових інструментів, які зроблять садівництво простіше для будь-якого городника, як новачка, так і досвідченого.

1. Вила.

Цей інструмент для городу використовується для розпушування грунту. Рекомендується обробляти грунт виделкою, а не лопатою. Причина в тому, що він заважає вам прорізати черв'яків і коріння рослин.

2. Лопати.

У мережі багато різновидів цього інструменту - багнети, лопати, сапери, лопати для снігу. Різні типи лопати призначені для різних завдань, ви можете знайти лопати, які найбільше підходять для конкретного вибору грунту в саду, тирси, вапняку, піску та інших матеріалів, але новачок прекрасно впорається з простою лопатою пристойної якості.

3. Граблі.

Це важливі інструменти для саду, використовується випасу грунту, збору сміття - видалення листя і стрижки трави. Граблі мають два типи зубців: гладкі і гнучкі. Граблі з грубим дизайном використовуються для розпушення та подрібнення грудок сухого ґрунту. Граблі з гнучкими зубами необхідно очищати від листя, скошеної трави і т.д.

4. Мастерок.

Садовий кельму - це невеликий ручний інструмент, який використовується для риття, розгладження або переміщення невеликих обсягів грунту. Вони значно спрощують процес посадки. Маленьке лезо - ідеальний розмір для розтину бруду або обробки грунту до бажаного рівня.

5. Мотика.

Прополка і забруднення - рутинні вправи для садівників при обробці рослин. Для виконання такої роботи вам знадобиться стандартна мотика. Це інвентраь для городу просто незамінний. Невеликий інструмент, тому він ідеально підходить для прополки рослин і розпушування грунту на полях, в квітниках і клумбах.

6. Лейка.

Його можна використовувати не тільки для поливу, а й для зрошення ґрунту і добрив. Лійки використовуються тільки для цілеспрямованого поливу невеликих ділянок. Їх головна перевага - розмір і зручність.

7. Садовий шланг / Система зрошення.

Важко уявити сад без садового шланга. Важливий регулярний полив трави, овочів або квітів.

8. Секатори.

Цей садовий інструмент оснащений довгими гострими лезами і дуже зручний для стрижки невеликих пагонів. Він також ідеально підходить для стрижки живоплотів з вересу, серцевинних листків, кущів м'яти і т.д.

9. Садова ножівка.

Робить чистий і акуратний пропив, не пошкоджуючи при цьому дерево, на відміну від звичайних ножівок. Маленьку складну ножівку можна порекомендувати початківцям садівникам.

10. Ручний секатор / Ножиці для кущів / Секатори.

Ручний секатор використовується для обрізки кущів і товстих гілок молодих дерев. Після того, як ви вибрали вид садових робіт, які хочете виконувати, використовуйте секатор з прогумованими ручками, щоб захистити руки від пухирів.

11. Ножиці / сучкорез з довгою ручкою.

Це садовий інструмент для обрізки гілок, недоступних традиційному чорносливу, наприклад, посеред куща і при роботі з колючими чагарниками. Система сучкорезкі встановлена ​​на довгій стійці, сучкорезкі без особливих зусиль можуть зрізати товсті гілки рослин, так як вона оснащена шарнірно-важеля рамою.

12. Дозатор посівного матеріалу.

Дозатори насіння використовуються для ручного посіву насіння для швидкого і якісного внесення насіння в грунтові грядки або інших посадочних цілей.

електроінструменти

 Дзеркала живоплоту / Ножиці для кущів.

Якщо у вас багато живоплоту, конструкція цього легкого інструменту допоможе вам доглядати за кущами. Ви можете вирізати загальну форму за допомогою електричного або бензинового кустореза і виконати детальну роботу з допомогою ручних ножиць.

 Газонокосарка.

Акумуляторні або провідні електричні газонокосарки - зручний інструмент для догляду за газоном в різних умовах на невеликих і середніх площах. Електричні косарки також стали популярними завдяки тому, що вони компактні і легкі, а також тому, що їх можна використовувати в самих різних областях, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу і здоров'ю людини.

Купити садовий інвентар можна в інтернет магазині з доставкою поштою по низькій ціні. Доставка здійснюється по всій території України.