Спеціальні ціни для агромагазинів

Генератори

Всего товаров: 22
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Генератори

У наших реаліях не завжди подача електричної енергії в побутової або промисловий сектор відрізняється стабільністю. Тут буде корисно підстрахуватися і купити генератор струму, у якого в якості «серця» може бути не тільки бензиновий, але також і дизельний мотор. Який з цих варіантів зважить кращим?

Якщо відштовхуватися від ціни, то краще відразу зупиняти вибір на користь бензинових версій, оснащених двотактними двигунами, які взагалі не оснащуються системою ГРМ. Замість неї використовуються клапана. І чим простіше виявиться обладнання, тим на ділі виявиться надійніше - бензиновий двигун, якщо в нього правильно підливати якісне паливо вигляді синтетики і бензину, працює роки.

При цьому споживання вищевказаного палива залишається на відносно високому рівні - аж до 1.5 л на 1 кВт, але потрібно враховувати той факт, що даний тип обладнання переважно використовується в якості резервних станцій. Якщо ж вищевказаний витрата палива виявляється надмірно високим, то розумніше вибирати аналогічні моделі, але з четирехтактнимі бензиновими двигунами, які здатні спалювати не більше 400 грамів бензину. В окремих випадках, якщо обладнання буде працювати постійно, рекомендується встановлювати ГБО і собівартість отриманої енергії, коли двигун спалює стиснутий або скраплений газ, виявиться на гранично низьких значеннях


У такого типу генераторів є чимало переваг. Основними можна назвати:

·         Ціна - нижче, ніж у дизельних конкурентів.

·         Довгий термін експлуатації - навіть при регулярних навантаженнях термін експлуатації може бути більше двадцяти років.

·         Простота ремонту, в разі необхідності. Конструкція проста і зрозуміла, все зроблено для звичайного споживача.

·         Великий вибір моделей і фірм виробників через популярність генератора.


·         Невелика вага конструкції дозволить переносити його в зручне місце одній людині.

·         Зручні ручки для перенесення також полегшать використання.

Якщо влаштовує витрата, то краще окупити генератор з двигуном внутрішнього згоряння, він простий і надійний.


Дизельний електрогенератор

Якщо потрібно потужність і низькою витрата палива укупі з підвищеною надійністю, то краще вибирати дизельні версії генераторів. Найпотужніші моделі (до 320 кВт) спалюють до 56 л дизельного палива, що дозволяє отримати дійсно дешеву електричну енергію. Моторні блоки оснащуються ще і рідинної системою охолодження, цінної тим, що навіть при високих літніх температурах забезпечують кращий тип охолодження.

Гідність дизельних версій полягає ще і в тому, що вони часто оснащуються системою AVR, здатної запускати руховий блок в повністю автоматичному режимі, якщо раптом виробниче приміщення виявиться знеструмленим. Але навіть моделі без системи AVR також виявляться непоганим вибором - стоять на порядок дешевше, а ДВС з легкістю запускається поворотом ключа за рахунок стартерной технології та акумулятора.


Основні переваги дизельної версії

У цього генератора також є маса переваг, які підтверджують численні відгуки:

·         Невеликий витрата палива.

·         Дешевизна палива - дизельне паливо дешевше, ніж бензин.

·         Простота конструкції - впоратися з запуском навіть недосвідчена людина.

·         Так само, як бензинова версія приладу важить трохи, що дозволяє її легко транспортувати.

Купити електрогенератор за низькою ціною можна на сайті інтернет магазину Фазенда за низькими цінами з доставкою поштою в Київ та інші міста України.