Спеціальні ціни для агромагазинів

Дроворуби

Всего товаров: 2
*
*
Дроворуби

У переддень зими, людям у власному будинку або на дачі без проведеного газу припадає опалюватися дровами. Своїми силами заготовити велику кількість дров для топки не завжди посильне завдання. В інтернеті можна знайти багато креслень виготовлення такого обладнання своїми руками, але це складно і не всім під силу.

Дроворуби тут будуть у нагоді.

Існує кілька видів дроворуби - електричні і механічні (в народі звуть «ручними»). Колун механічний дешевше і надійніше. Конструкція дозволяє при невеликих зусиллях розщепити поліно на чотири частини.

Дровокол механічний буває ручним, конусним і пружинним. Весь матеріал апарату, як правило, покритий антикорозійним покриттям яке захищає від впливу зовнішнього середовища.

Основними характеристиками при виборі помічника при кілку дров є:

1. регулювання по висоті,

2. посилення розщеплення.

В ручному режимі потрібне велике зусилля. Поліно розколюється за допомогою колуна різким рухом вниз по поліну.

У пружинному дроворуби тип розміщення колоди теж вертикальний. Тут перевагою є саме пружина, яка збільшує при рубці силу удару. Чим могутніше пружина, тим легше розбити колоду. У конусному, колода ставлять вертикально під ніж. Перший варіант більш безпечний і, як правило, частіше другого вибирається для побутового використання. У другому колоду доводиться притримувати.

Вертикальний дровокол має перевагу в невеликій вазі (до 10 кг) на відміну від горизонтального. Дрова тут підходять діаметром близько 20 см і по довжині не більше 35 см. Зберігання не займає багато місця. Переносити зручно і не важко.

Також дроворуби бувають наступних видів:

1. Електричні дроворуби - зазвичай побутові типи такій техніці мають двигун, який працює від мережі в 220В. Цієї потужності вистачить на заготівлю дров для великого котеджу. Досить потужні агрегати, з великою силою удару. Але є промислові варіанти, які потрібно приєднувати до мережі 380В. Це вже дроворуби з великою потужністю, які пристосовані для великої заготівлі дров для підприємства або селища. У нього велика сила удару, завдяки якій продуктивність збільшується в рази. Хорошим зусиллям для побутових дровоколов вважається від чотирьох до шести тонн. Для промислових від десяти тонн і більше. Чим вище цей показник, тим краще. Тому багато садівників рекомендують купити дровокол саме такого плану.

2. Бензинові дроворуби - продуктивність залежить від потужності двигуна. Але таким агрегатом краще користуватися в приміщення з хорошою витяжкою або на відкритому повітрі, так як він виділяє вихлопні гази. Бензинові інструменти частіше відрізняються більшою потужністю, правда і працювати з ними складніше, ніж з механічними.


Вибір дровокола

 

Краще вибирати апарат з регулюванням верстата по висоті, що дасть можливість підлаштувати його під себе. Чим більше зусилля розщеплення, тим легше буде працювати з апаратом.

дроворуби

До семи тонн найпродуктивніший і зручний для невеликого підсобного господарства. У промисловості їм уже не обійтися і потрібен дровокол потужніший від десяти до двадцяти п'яти тонн. При певних навичках можна механічний дровокол створити своїми руками, але простіше придбати його у фахівців. У наш час технологій можна в один клік придбати даний агрегат, який допоможе вам у веденні господарських справ. Є різні фірми виробляють дроворуби. Але основні параметри, як правило, відрізняються, і ціна змінюється в залежності від параметрів і якості дроворуби.

Купити механічний дровокол можна в інтернет магазині Фазенда з доставкою поштою по всій території України за невеликою ціною.