Спеціальні ціни для агромагазинів

Шланг для поливу

Всего товаров: 6
Шланг для поливу

Збирати воду для поливу, а потім ходити по ділянці поливаючи кожен кущик, важко, затратно і незручно. Коли на ділянці є центральне водопостачання краще буде провести окремий кран, куди можна підключити шланг і з зручністю поливати город. Поливати шлангом потрібно не тільки, з огляду на зручності, а тому, що поливаючи шлангом, рослина отримує необхідну кількість води і урожай виходить багатим і плідним. Шланги для поливу виготовлені з різних матеріалів, які відрізняються терміном своєї служби.

Шланги розрізняють за матеріалом і технологією виготовлення. Основні види шлангів, представлених на ринках і магазинах трохи:

1. Гумовий шланг зроблений з гуми, всередині армований. Такий шланг витримує великі навантаження, майже не піддається деформації і зламів, також витримує низькі температури. Шланг досить важкий і не підійде туди, де грядки розташовані близько один до одного.

2. Пластикові шланги зворотна протилежність гумовим: тендітні, що не зносостійкі, заплутуються і не люблять низькі температури. Всередині може утворюватися наліт. Такі шланги не підходять для поливу, незважаючи на свою легкість. Найчастіше їх використовують як з'єднувач, між декількома шлангами або підводять до крана, а інший чіпляють до нього.

3. Шланги з ПВХ, одні з найвідоміших і продаваних шлангів для поливу. Як і гумові, шланги ПВХ армовані всередині, а зовні покриті декількома шарами гуми. Мають високі зносостійкими характеристиками, майже не схильні до деформацій і добре витримують великий тиск води. Вибирати потрібно якісний шланг, оскільки дешеві шланги ПВХ, втрачають свої властивості на сонці, пролежавши тривалий час на сонці, вони починають втрачати еластичність і руйнуються.

4. Силіконовий поливальний шланг не схильний до деформації і не ізламивается, при цьому не витримує високого тиску, може розриватися в місцях з'єднання.

Нейлонові шланги мають аналогічними властивостями силіконових шлангів. Служити можуть трохи більше, ніж попередні.

5. Шланги з термоеластопласту підходять для підведення питної води. Виконано згідно екологічним нормам. Чи не бояться низьких температур і сонячного світла, не схильні до деформацій.

Садовий шланг для поливу - принцип виготовлення

Самим бюджетним рішенням є шланги з одного або декількох шарів матеріалу, такі шланги недовговічні і не зможуть витримати великого напору води. Такі шланги підходять для поливу ділянок.

Найпоширеніші шланги, армовані. У таких шлангах крім гуми, є шару не, який покращує довговічність, міцність і надійність шланга. Складаються, як правило, з двох гумових шарів, між яких укладається армована нитка зі сталі або полімеру.

Спіралеподібні шланги з'явилися на ринку недавно. Такі шланги, незважаючи на свою компактність, можуть розтягнутися до 25 метрів, а в складеному вигляді займають один метр. Зручні, майже не схильні до деформації. У комплекті з таким шлангом є насадки для поливу і з'єднання.

Саморастягівающійся шланг підійде тим, у кого на ділянці є великий напір води. Якщо тиск слабке шланг не розкриється. Міцність даного шланга, забезпечують два шари, зовнішній з нейлону і внутрішній з гуми. У довжину досягає 30 метрів.

Підбираючи відповідний шланг, потрібно врахувати безліч обставин і чинників. Але підібравши якісний, надійний шланг, можна забути про багато проблем, пов'язаних з поливом. Якщо ж через шланг подається питна вода, до вибору варто підходити з особливою ретельністю. В іншому випадку покупець ризикує здоров'ям. Для того щоб шланг купити, потрібно відкрити каталог інтернет-магазину і зробити замовлення. Доставка здійснюється поштою по всій території України.