Зрошувальні системи

Всего товаров: 64
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Зрошувальні системи

Говорити про важливість поливу, не варто, бо кожен дачник, знає, що краще для його городу. З появою сучасних пристроїв для поливу, підходити до вибору потрібно, з особливою ретельністю, тому, як вибравши неправильне зрошувальні системи, можна загубити весь урожай. Тому потрібно розібратися які є обладнання для поливу і для чого вони призначені. Купити зрошувальні системи можна в інтернет-магазині.

В першу чергу, потрібно розуміти, для якої ділянки вибирається обладнання і що потрібно поливати. На прямих ділянках при поливанні газонів використовують систему дощування: через спеціальні розбризкувачі вода потрапляє на ділянку по трубах, які прокладають перед установкою системи. Відмінними перевагами даної системи поливу є:

1. Простота установки.

2. Недороге обладнання.

3. Мобільність (можна переміщати по ділянці).

Системи дощування розрізняють по виду встановленого обладнання, яке може бути:

·         Роторні системи встановлюють з додатковим фільтром, дане обладнання забезпечує полив на площу до 30 квадратних метрів.


  Імпульсні дощувальні системи більш економічна версія роторної тому, що вода подається   "імпульсами", але поливати площу не більше 12 квадратних метрів.

·         Віялові дощовики-найпростіша і не економічно система для поливу. Покривається площу близько 6 метрів, за рахунок конструкції не вимогливий до чистоти води.

·         Маятникові дощовики добре підходить для поливання ділянки площею 20 квадратних метрів. При установці штатива, можна поливати чагарники і невеликі дерева. Все це завдяки конструкції "гойдання" розприскувачі.

Якщо ж система для поливу, призначена в теплицю, то варто вибрати обладнання для краплинного зрошення, але дана система поливу підходить не тільки в теплицю, її можна використовувати на будь-яких ділянках, з будь-яким ухилом. Така система підводиться до кореневої системи рослини, через спеціальні труби і вода подається невеликими "порціями".

Перевагами даної системи поливу, є:

·         Економна витрата води.

·         Точність поливу (вода подається на рослину).

·         Система поливу може бути будь-яких розмірів.

Такий вид поливу, визнаний найефективнішим з усіх існуючих, завдяки тому, що полив проходить по трубах (закопують в глибину на 25-30 см.), Полив відбувається природним шляхом. Якщо встановити додаткове обладнання для поливу, то можна налаштовувати час поливу і навіть зробити його автономним. Головний недолік такої системи поливу, є її ціна і обслуговування, в системі потрібно стежити за чистотою води і міняти фільтр.

Розрізняють декілька видів крапельного обладнання:

·         Прості краплинні системи зрошення, складаються з шланга і трубок, в залежності від обраного обладнання число трубок може досягати 8 штук.

·         Регульовані краплинні системи зрошення, відрізняються налаштованим потоком води, на потрібну рослину.

·         Компенсовані системи крапельного зрошення, завдяки особливостям конструкції, можна налаштувати подачу води на всьому протязі шланга і під кожну рослину.

Також можна налаштувати трубки (стрічки) для подачі води.

Залежно від вимог і потреб, підбирається обладнання для поливу, краще витратити час, вивчити всі технічні особливості, а після виробляти установку і настройку вибраного обладнання. Ціна на зрошувальні системи невелика і доступна практично будь-якому дачникові. У каталозі магазина можна вибрати товари і замовити їх з доставкою в Україну, за низькими цінами.


Мы сотрудничаем с :
up