Спеціальні ціни для агромагазинів

Крапельна стрічка

Всего товаров: 93
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Крапельна стрічка

Для нормального розвитку і плодоношення кожній рослині потрібен регулярний і помірний полив. Важливо, щоб він був правильний. Так, в саду, для газонів і клумб ідеально підійде для дощувальної система. А ось, більшість городніх культур не переносять такий вид поливу. До того ж, метод дощування розбризкує грунт на надземну частину рослин, а відповідно і збудники інфекцій, які в ній живуть.

Система поливу, ціна якої окупається в перший тиждень плодоношення - це крапельна система, основою якої є крапельна стрічка, прокладена по ділянці. Вона найбільш ефективна і економічна. Вся справа в тому, що в поливальну стрічку вбудовані спеціальні крапельниці, які доставляють воду прямо до коріння. Але давайте докладніше розглянемо її переваги.


·         крапельний полив підходить як для відкритого грунту, так і для теплиць;

·         оскільки така система не залишає вологи на надземній частині, полив можна проводити і в жарку погоду. Рослини не отримають сонячних опіків;

·         за рахунок того, що частки грунту не розбризкуються разом з водою на зелену масу і плоди, рослини практично не страждають від грибкових інфекцій;

·         вода не застоюється на ділянці, що не «заболочуватися» його. Звичайно, це виключає випаровування вологи, за рахунок чого відбувається суттєва економія водних ресурсів;

·         при краплинному поливі не потрібно поливати бур'яни, як при дощувальних, оскільки є можливість прокласти стрічку на грядці лише біля культурних рослин;

·         в резервуар з водою можна додати добрива і провести комплексну мінеральну підгодівлю для всього городу;

·         для пасльонових культур, яким протипоказано дощування, система крапельного поливу - це ідеальний варіант;

·         система позбавляє від необхідності перетягувати незручний шланг по ділянці або важкі відра, вона економить час і витрачені сили.

Крапельна стрічка для поливу - як зробити систему самостійно

Зрозуміло, набагато простіше придбати готову систему крапельного поливу, але деякі особливо вмілі городники вважають за краще все робити самостійно. А чому б і ні? Тим більше, якщо для цього є час, навички та ресурси. Матеріали у багатьох дачників є в господарстві, але дещо все-таки докупити доведеться. Йдеться про трійниках-соединителях, кранах для подачі води, поливальних трубах і крапельницях для поливу і доведеться купити стрічку для крапельного поливу.

Накресліть схему розташування поливальних магістралей відповідно до розташування грядок. З наявністю схеми буде простіше зрозуміти, скільки матеріалів і окремих деталей знадобиться. Враховуйте розташування джерела водопостачання. Як джерело води деякі дачники воліють встановити насос на колодязь і поливати ділянку прямо з нього. Але нагадаємо, що вода для рослин повинна бути кімнатної температури, тому краще використовувати бочку, яку слід підняти над землею не менше, ніж на 1 метр. Якщо бочка розташована досить високо, то необхідності в насосі не буде і зовсім. Наповнювати її можна з водопроводу звичайним шлангом. Потім потрібно дати воді нагрітися на сонце і можна поливати рослини.

Отже, до бочки приєднайте один основний шланг, до якого за допомогою трійників і будуть кріпитися поливальні стрічки.

Бажано на кран спочатку встановити фільтр, щоб запобігти засмічення крапельниць. Простягніть шланг перпендикулярно грядках, щоб виміряти відстань і передбачити розташування поливальних стрічок. Купити крапельну стрічку можна в інтернет магазині Фазенда і замовити доставку поштою в Київ та інші міста України.