Спеціальні ціни для агромагазинів

Enza Zaden (Нідерланди)

Всего товаров:224
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Цена: 488 грн

*
*
*
*
Enza Zaden (Нідерланди)
Компанія Енза Заден (Enza Zaden) заснована в 1938 році і з тих пір успішно і динамічно розвивається, здійснюючи свою діяльність на ринку насіння овочевих культур. За цей час компанія увійшла до п'ятірки найбільших світових виробників. Компанія здійснює селекцію, виробництво і продаж Насіння овочевих культур в понад 90 країнах світу. Асортимент Енза Заден налічує понад 800 сортів і гібридів. Традиційно сильні напрямки селекції компанії (томати, перці, огірки і салати) доповнюються новими пропозиціями для закритого і відкритого грунту, а саме дині, цибулі, цвітної капусти, зеленних культур.

Саме насіння, поміщені в землю, і які культивуються людиною, дають йому і хліб насущний, і багато ще чого крім злаків. Овочі-це практично основна частина людського раціону, вплив якої на організм постійно поповнюється новими позитивними пунктами. У каталозі Енза Заден насіння більш ніж двох десятків овочевих культур. У масі своїй-це гібриди з поліпшеними агротехнічними і товарно-смаковими якостями. Не дивно, що популярність продукції Enza Zaden велика і в Україні.

Енза Заден: працьовитість, якість, успішність
В кінці сорокових, в північній частині Нідерландів, в маленькому містечку Енкхейзен був відкритий невеликий аграрний магазин, який завдяки зусиллям кількох поколінь власників, став процвітаючою компанією Enza Zaden. Продаж всього лише одного вдало виведеного сорту томатів стала інвестором в зростаючий і розвивається бізнес.

Попутно поглинаючи американську Coastal Seeds і ще кілька компаній, до кінця минулого століття Enza Zaden, стає на позиції одного з лідерів розробки, виробництва і продажів насіннєвого матеріалу.

Серед безлічі гібридів можна виділити насіння Енза Заден найбільш цікавих сортів овочів таких видів, як:

* Селеста F1 (високоврожайний, ранньостиглий нестрелкующийся редис з однорідними коренеплодами хорошого товарного вигляду і високими смаковими якостями);

* Новарія F1 (цвітна капуста відмінної врожайності, з потужним коренем, невибаглива у вирощуванні, добре переносить транспортування і довге зберігання);

* Ардендо F1 (кабачки з дружним дозріванням однорідних плодів, стійкий до хвороб, має тривалий період плодоношення);

* Гуннар F1 (неопилюваний (партенокарпічний) огірок, типу «корнішон» вирощується як в теплиці, так і у відкритих грунтах, добре плодоносить в затінених місцях, легкий у догляді і збиранні).

Насіння Enza Zaden сьогодні-це робота компанії з чисельністю близько двох тисяч співробітників і наявністю 43 філій за кордоном.

Яке насіння Енза Заден можна придбати в Україні
Особливою гордістю компанії Енза Заден є насіння гібриди F1 томатів, салатів різних видів і солодкого перцю. Асортимент Enza Zaden постійно оновлюється, а споживачеві пропонуються відмінні насіння таких овочевих культур, як:

• томат;

• шпинат;

* капуста білокачанна, червонокачанна, Пекінська, савойська, брокколі, кольрабі;

* дайкон;

* цибуля ріпчаста і порей;

* салат і корн-салат;

• огірок;

• баклажан;

* баштанні-кавун і диня;

• морква;

• кабачок;

• гарбуз;

• перець;

* селера черешкова і кореневої;

• редис.

Покупець в Україні напевно оцінить насіння Енза Заден, різноманітність сортів і якісну селекцію рослин. І зовсім не важливо, чи займається він садівництвом і овочівництвом професійно, або на рівні любителя. Повірте, що вирощування овочів з насіння такого виробника, як Enza Zaden, це задоволення не тільки від самого процесу, але і від його результату. Зусилля не пропадуть дарма, а урожай порадує навіть найстійкіших скептиків.

Де замовити
В Україні споживачі мають можливість замовити і купити за вигідною ціною насіння овочів від Енза Заден в супермаркеті якісних овочевих культур»Фазенда". Різні насіння Енза Заден в каталозі інтернет-магазину представлені такими відомими сортами як:

* кавун Шуга Бейбі;

* редис чемпіон;

* помідор Ріо Гранде;

* ладкий перець Каліфорнійське диво та ін.

Зробіть замовлення на насіння овочевих культур від Enza Zaden на сайті компанії, а про решту подбають співробітники «фазенди». Вам залишиться тільки отримати відправлення, приступити до використання насіння, потім зібрати багатий урожай.

Наші партнери