Clause HM

Всего товаров:182
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Clause HM

Більш ніж двох-столітній досвід роботи має за плечима французька компанія Клоз Тезье (Clause) в селекційно-насінницьких напрямку по створенню нових сортів і гібридів овочевих культур. Клоз Тезье має власні наукові центри та науково-випробувальні станції по виведенню нових сортів і гібридів та їх випробування. У 2002 році дві компанії Клоз і Тезье об'єдналися в одну потужну - Клоз Тезье (Clause), яка входить в одну з найбільших насіннєвих груп світу - це Лімагрейн Груп. На українському ринку Клоз Тезье представляють 5 компаній які добре зарекомендували себе в насіннєвому бізнесі і мають великий досвід роботи з професійним насінням. За 8 років роботи на ринку України ми змогли підібрати саме такий асортимент сортів та гібридів, який найбільш адаптований до даних кліматичних умов.


  Найчастіше недосвідчені садівники, прикупивши недорого «з нагоди» насіння овочевих культур, до моменту збору врожаю відчувають розчарування: пестили й плекали рослини, як могли, а виросло - незрозуміло що. Наші предки були набагато ближче до землі і від них нам дісталися перли мудрості, один з яких говорить: що в землю покладеш, те й візьмеш. Насіння Сlause (в різних джерелах Сlause Seeds, Клюз, Клаус Клоз Тезье, Clause HM), як раз той випадок, коли очікуваний результат не змушує себе чекати.


Clause: насіння французької селекції

  Якість насіння овочів з Франції від фірми Clause, загальновизнано і відомо далеко за межами країни. На насіннєвий ринок України перші поставки були здійснені лише кілька років тому. Компанія спеціалізується на селекції, вирощування і продаж насіння овочевих культур на базі восьми центрів досліджень, які ведуть роботу в цьому напрямку.


  Налагоджена технологія отримання, зберігання і постачання насіннєвого матеріалу дозволили Clause домогтися високих оцінок якості виробленої продукції. Завдяки ведеться безперервно активної селекційній роботі компанія щорічно проводить оновлення асортименту, пропонуючи нові сорти і гібриди овочів з урахуванням запитів і стандартів європейського рівня. Компанія володіє відмінним кадровим потенціалом - тут працюють висококласні фахівці, що мають наукові ступені, віддані своїй справі. Успішність Clause - це симбіоз високих технологій і кадрового потенціалу.


Асортимент від Clause, пропонований інтернет-магазином «Фазенда» в Україні

  Перш ніж купити насіння овочів від компанії Клоз, насолодитеся різноманітністю асортименту, представленого в каталозі супермаркету онлайн «Фазенда». Тут у великій кількості представлений посівний матеріал таких овочевих культур, як:


       • гарбуз;


       • квасоля;


       • кавун;


       • диня;


       • томати;


       • кукурудза;


       • капуста (червоно і білокачанна, броколі, цвітна);


       • перець і ін.


  Насіння Сlause в Україні - це:


       • сорти і гібриди, стійкі до хвороб;


       • перевірені на схожість;


       • минулі передпосівний обробіток;


       • мають високу врожайність.


  Якщо ви сумніваєтеся в тому, які з сортів вибрати для вирощування в Україні, наш онлайн-консультант допоможе зробити правильний вибір. З питаннями, що виникли також можна звернутися до фахівця в режимі телефонного зв'язку. Ви можете задати питання по:


       • умов посадки і вирощування культур;


       • зберігання насіннєвого матеріалу;


       • використання інвентарю та сільгосптехніки;


       • способам і биопрепаратам для боротьби з бур'янами та шкідниками, і багато інших.


  Контакти магазину «Фазенда» публікуються у відповідному розділі сайту компанії. Замовте зворотній дзвінок, і наші співробітники оперативно зв'яжуться з вами для уточнення деталей співпраці.


Як замовити і купити в Україні насіння Клоз

  Городники, фермери, садівники-любителі замовити і купити в Україні насіння фірми Clause - відомої селекційної французької компанії-виробника, мають можливість на сайті інтернет-магазину «Фазенда». Магазин пропонує на вибір замовити будь-який сорт з великого асортименту в будь-якому необхідній кількості (оптом і в роздріб) за найкращою ціною, що дозволяє нам бути на крок попереду наших конкурентів.


  Високорослі гібриди томатів, великі перці, дає хороший урожай квасоля, баштанні з відмінними смаковими якостями і багато іншого вам доставлять поштою або однієї з логістичних служб України.


  Сплативши замовлення будь-яким зручним для вас способом, вже через кілька днів ви зможете приступити до таїнства посадки і вирощування не просто якісних, а висококласних овочів, стандарти яких обумовлені європейським законодавством.


Мы сотрудничаем с :
up