Спеціальні ціни для агромагазинів

Про компанію

Вас вітає інтернет магазин насіння, товарів для саду та городу, садового інвентарю та сільгосптехніки АГРОМАГАЗИН «ФАЗЕНДА».

     
                     Природно, що з моменту початку роботи, а це з 2009 року, основною його діяльністю є поставка сертифікованих, високоякісного насіння споживачеві.
     
     Асортимент нашого магазину доступний і корисний власникам невеликих садово-земельних ділянок, Фермерів, та й не тільки їх, порадує можливість роздрібних і оптових покупок насіння, мінеральних добрив, крапельного зрошення та інших товарів, а так само гарантована і швидка їх доставка.
     
   
    З найменуваннями цікавить вас товару, а так само формою її оплати та доставки ви можете ознайомитися на сайті нашого інтернет магазину в розділах «КАТАЛОГ» і «ДОСТАВКА / ОПЛАТА». Більшість покупців, побачивши на будь-якому сайті низькі ціни, остерігаються робити тут покупки. Але це в корені не вірно, так як доступна ціна це зовсім не показник поганої якості. Надати конкурентно-здатну ціну - значить бути на крок попереду своїх конкурентів, не уступаючи їм в якості продукції. Співпраця з кращими вітчизняними і зарубіжними виробниками насіння безпосередньо, без посередників, дає нам можливість реалізовувати вам товар неодноразово пройшов випробування і перевірки: на схожість, чистоту сорту, зараженість хворобами і шкідниками, і з цього Ви отримуєте здорові, якісні та екологічно чисті насіння, які будуть запорукою гарного врожаю на ваших земельних ділянках, садах і городах.
     
    За вже не малий період роботи магазину «ФЗЕНДА», нашими фахівцями були вивчені товари, які користуються великим попитом і вони відзначені виразно яскравими позначками «LIDER» - лідери продажів, а так же новинки - «NEW», на сайті відкритого нами інтернет магазину. У розділі «РЕКОМЕНДУЄМО» відзначені товари, які напевно зацікавлять вас.
     
     Зв'язавшись, скориставшись формою зворотного зв'язку або за вказаною в розділі "КОНТАКТИ", мобільному телефону, ви отримаєте безкоштовну консультацію та інформацію про цікавить товар або можете зробити на нього замовлення. Своєчасна інформація від наших фахівців дасть вам можливість уникнути помилок при посадці насіння, експлуатації сільськогосподарської техніки та інвентарю, використання гербіцидів - засобів від бур'янів, фунгіцидів - коштів від хвороб рослин, інсектицидів - коштів від комах, родентицидів - коштів від гризунів, протруйників для насіння, прилипачів для прискорення дії інших препаратів, а так само біопрепаратів для захисту рослин.
     
     Краща реклама нашого інтернет магазину «ФАЗЕНДА» - продаж якісного товару за доступними цінами і високий рівень обслуговування клієнтів! Впевнені, що ми станемо хорошими друзями в нашому магазині, де ви зможете придбати багато корисних товарів для городу та саду!

З повагою, колектив агромагазин «Фазенда».

Наші партнери