Моноамоний Фосфат

* Упаковка:
Выберите упаковку Количество Цена
plus plus 1200 грн
Итого

Сначала нужно выбрать количество
 • Единица измерения кг
 • Есть в наличии
 • Код товара: 3329
Заказ на сайте Вы можете оформить в любое удобное для Вас время.

  Оплата заказа

 • Оплата при получении
 • Оплата на карту
 • Безналичный расчет
 • Наличными в магазине

  Доставка

 • Доставка по Украине
 • Самовывоз со склада магазина
 • Подробнее

Гідропоніка МАР (Нова МАР, моноамоній фосфат , NH4H2PO4) - це повністю водорозчинне азотно - фосфорне добриво. Містить азот і фосфор у доступній, легкозасвоюваній для рослин формі:

N (загальний) - 12%;

P2О5 - 61 % (Р 27%).

Високий вміст водорозчинного фосфору (61% P2O5) і помірно низьке значення рН (4,3-4,5 ) робить його більш безпечним порівняно з фосфатом сечовини.

МАР рекомендований для використання на початку вегетаційного періоду, коли рослини найбільш чутливі до нестачі фосфору та їх слаборозвинена коренева система має низьку поглинаючу здатність. Негативні наслідки від нестачі фосфору в цей період не можуть бути виправлені наступним (навіть оптимальним) фосфорним живленням. Тому забезпечення рослин фосфором з початку вегетації має виключно важливе значення для росту, розвитку рослин і формування врожаю, хоча найбільше поглинання його відбувається в період інтенсивного росту вегетативних органів.

МАР може бути використаний і на інших етапах розвитку рослин - у періоди бутонізації, цвітіння, формування плодів.

 

Основні переваги МАР:

Концентроване добриво (61% P2O5, 12% N).

Висока чистота добрива (не містить домішок) МАР не містить солей ( Cl - і Na +) та іонів важких металів.

Повна розчинність - 370 г / л при температурі 20 ° С.

МАР являє собою вільно сипучий дрібнокристалічний порошок, який швидко і без залишку розчиняється у воді.

Низька електропровідність МАР (0,8 мСм/см).

Стабільність рН. Фосфор у МАР зберігається в розчині добрива і залишається стабільним, підкислює воду.

Чудове джерело фосфору й азоту для фертигації та листкового підживлення.

Зменшує вміст нітратів у овочах і картоплі.

При застосуванні добрива концентрація розчину повинна бути в межах 0,5-2 г/л.

Розрахунок кількості добрив проводиться за дефіцитом, головним чином, фосфору (Р) і , частково, азоту (N).

Застосування МАР

МАР чудово підходить для фертигації, позакореневого підживлення всіх рослин.

Концентрація розчину для позакореневого підживлення:

1-3% (1-3 кг/100 л води), кратність обробок - 1-3 рази.

Концентрація розчину для фертигації :

Закритий ґрунт: 0,01-0,05 % (0,1-0,5 кг/1000л води)

Відкритий ґрунт: 0,05-0,2 % (0,5-2 кг/1000 л води)

Витрата добрив:

Для овочів, картоплі - 3-5 кг/га ;

Для виноградників, плодових культур - 8-10 кг/га.

 

Роль фосфору в рослинах, ознаки дефіциту:

Фосфор, що потрапляє в рослини, включається до складу різних органічних сполук. Фосфор входить до нуклеїнових кислот і нуклеопротеїдів, що залучені до побудові цитоплазми і ядра клітин. Він міститься у фітині - запасній речовині насіння, що використовується як джерело фосфору під час проростання, а також у фосфатидах, цукрофосфатах, вітамінах та багатьох ферментах.

У тканинах рослин присутні в невеликих кількостях також неорганічні фосфати, які відіграють важливу роль у створенні буферної системи клітинного соку і слугують резервом фосфору для утворення різних фосфорорганічних сполук.

У рослинній клітині фосфор грає виключно важливу роль в енергетичному обміні, бере участь у різноманітних процесах обміну речовин, ділення й розмноження. Особливо велика роль цього елемента у вуглеводному обміні, в процесах фотосинтезу, дихання і бродіння.

Найрізноманітніші перетворення вуглеводів в рослині починаються з приєднання фосфорної кислоти до молекул вуглеводів або з її відщеплення, тобто з їх фосфорилювання або дефосфорилювання. При цьому особливо важлива роль належить аденозинтрифосфорній  кислоті (АТФ) та іншим багатим енергією фосфорним сполукам.

Велика роль фосфору у вуглеводному обміні обумовлює позитивний вплив фосфорних добрив на накопичення цукру в цукрових буряках, крохмалю в бульбах картоплі і т.д. Фосфор відіграє також важливу роль в обміні азотистих речовин у рослині. Відновлення нітратів до аміаку, утворення амінокислот, їх дезамінування і переамінування відбуваються за участю фосфору. Цим визначається тісний зв'язок між азотним і фосфорним живленням рослин. При нестачі фосфору порушується синтез білку і зменшується вміст його в рослині .

Фосфору найбільше міститься в репродуктивних і молодих зростаючих органах і частинах рослини, де йде інтенсивний синтез органічної речовини. З більш старого листя він може пересуватися до зон росту і використовуватися повторно, тому зовнішні ознаки його дефіциту виявляються у рослин насамперед на старих листках. У цьому випадку вони набувають характерний червоно - фіолетовий або блакитний відтінок , іноді темно-зелене забарвлення (наприклад, у картоплі ). При нестачі фосфору сповільнюється ріст і затримується дозрівання плодів, знижується врожай і погіршується його якість.

Велике значення має достатнє забезпечення рослин фосфором і в період формування репродуктивних органів - прискорюється їх утворення і дозрівання плодів, підвищуються врожай і його якість.

Вміст фосфору в розрахунку на Р2O5 у ґрунтах коливається від 0,03 до 0,2 % , а загальний запас його більше в ґрунтах з високим вмістом органічної речовини - від 1500 до 6000 кг на 1 га в орному шарі ґрунту. Основна маса фосфору знаходиться у формі мінеральних і органічних сполук, недоступних для рослин.

1 Единица измерения кг
Отзывы о товаре

0 отзывов

Теги: Моноамоний Фосфат, 3329, Удобрения Poly-Feed Haifa Израиль

Мы сотрудничаем с :
up